Primavera XVII – Rahvas

ERMi Jakob Hurda saalis 27. mai 2023 kell 19:00

Piletite tellimine tiina.pikas@mail.ee ja tel 5524918

lisainfo: fb.com/stuudioduende

Rahvaste ränne on loomulik protsess, mis on eksisteerinud läbi inimkonna ajaloo. See on tekitanud pingeid eri maade vahel ning sisepingeid riikide sees. See on tekitanud kultuuride segunemist, mille suurim probleem on see, et kui erinevad kultuurid segunevad, kaovad väiksemate kultuuride traditsioonid ja väärtused. Neid väärtusi ei aita säilitada tehniliste vahendite kaudu laiemale tarbijaskonnale kättesaadav kultuurivorm “massikultuur”.

Seega on hea meel, et on veel järel neid inimesi, kes panustavad oma aega erinevate maade rahvaste tantsude õppimisele ja õpetajaid nende õpetamisele.

Seekordsel PRIMAVERAL võite osa saada tõelisest rahvaste rändest, kus lisaks india, orient-, flamenko- ja mustlastantsule saab näha rumeenia, kreeka, armeenia, ukraina, mehhiko ja juudi tantse koos nende imeilusate rahvariietega.

Lisaks stuudio Duende tantsijatele astuvad lavale, armeenia tantsuansambel TAYQ, mustlastantsugrupp Romaška, stuudio Flamenco lasterühm Riiast, Nallely Jovana Mehhikost, Natalya Kulishenko Ukrainast koos eesti tantsijatega, Elva flamenkorühm ja flamenkotrio Castaño.

Don’t Stop Here

More To Explore

Registreerumine 2023

Uute tantsijate registreerumine toimub meiliaadressidel: tiina.pikas@mail.ee (flamenkotants, flamenko-latiinoamerikano), kalli.pikas@gmail.com (bata de cola rühma kordustunnid), leenakene@gmail.com (kõhutants), triinu.heinsoo@gmail.com (india tants) Liituda saab ka kogu septembrikuu jooksul. Tunnid toimuvad:Flamenko, flamenko-latiinoamerikano, bata de cola tunnid – Anne Noortekeskus

Registreerumine 2021

Registreerumine 2021 Uute tantsijate registreerimine toimub 1. septembril kell 18:00-20:00 Anne Noortekeskuses-Uus 56. Liituda saab ka kogu septembrikuu jooksul.Tunnid toimuvad:Flamenko – Anne Noortekeskus-Uus 56 (maja tagumine tiib), õpetajad Tiina Pikas