N. juuli 16th, 2020

Stuudio Duende

MTÜ Flamenkotantsustuudio Duende

Primavera XIII – “Üks tänavapink” (”Un Banco De La Calle”)

1 min read

Laupäeval 1.6.2019 19:00 Tartu ERMi J.Hurda saal, A-sissepääs, Pilet 12.50€

Tartu tantsustuudio Duende sarikontsert PRIMAVERA alapealkirjaga “Üks tänavapink” (“Un Banco De La Calle”).
Osalevad stuudio flamenko-, india ja kõhutantsijad, iiri tantsija ning flamenkokvintett “Castaño”.  Külalisena flamenkotantsutrupp Tartu sõpruslinnast Tamperest.

Alates 2007. aastast korraldab stuudio Duende sarikontserti “PRIMAVERA“, mis on sellel aastal arvult kolmeteistkümnes ning mille alapealkiri „Üks tänavapink“ („Un Banco De La Calle“) on kokkuvõtlik mõtisklus neist 13 aastast, mida PRIMAVERA on andnud Tartu linna tantsijatele ja publikule.

Duende esines möödunud suvel esimeste eestlastena täispika kontserdiga Põhjamaade suurimal flamenkofestivalil Tartu sõpruslinnas Tamperes, mida toetas ka Tartu linn ja võõrustajad avaldasid soovi tulla vastukülaskäigule. Selleks anname võimaluse Tampere linna festivali esindusel ja flamenkorühmal esineda  PRIMAVERA XIII sarikontserdil ning ühtlasi külastada meie eestluse mõtestajat, rahva põhiväärtuse kandjat ja järjepidevuse hoidjat Eesti Rahva Muuseumi, kus tänavune PRIMAVERA kontsert toimub.

Üks tänavapink varjab endas sadu hetki inimestest, kes on siin istunud, et puhata väsimust, oodata armsamat, vaadata pargis oma lapse mängimist, mõelda üksindusele või vaadata päikese loojumist.
Plakatil Haapsalu poiss pühendusega linnapingil…

Piletid
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/primavera-xiii-uks-tanavapink-un-banco-de-la-calle-284724/

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.